גובה העמלה שלוקחים על טיפול בתיק החזרי מס הכנסה

גובה העמלה שלוקחים על טיפול בתיק החזרי מס הכנסה

אנו כחברה העוסקת בסיוע לשכירים בקבלת החזרי מס גובים עמלה מסוימת מתוך ההחזר הכספי שמקבל הלקוח וזאת בגין העבודה הרבה שהושקעה בתיק.

הגשת דוחות אישיים למס הכנסה

העבודה המקצועית שלנו מתחילה בקבלת התיק וביצוע בדיקה לעומק של כל הזכויות כדי למצות אותן באופן מלא. ברוב המקרים הלקוחות אינם מודעים לחוקים ולדקויות השונות המאפשרות להגיש דוחות אישיים בעלי מידע אקוטי, היוצר החזר מס.

תשלום מס ביתר

בין הנושאים שבגינם לקוחות ששילמו מס ביתר מקבלים החזר כספי הם קבלת דמי אבטלה או דמי לידה, כיוון שהם לא עבדו לאורך כל השנה, הם אמורים גם לשלם מס מופחת. מעבר לכך יש קבוצות שונות באוכלוסייה שכדי להקל עליהם הוחלט להעניק להם נקודת זיכוי נוספת, אך במקומות העבודה לא תמיד קולטים את הנתונים הללו ולכן הם משלמים במקרים רבים מס מיותר.

בין הקבוצות הללו קיימים אנשי מילואים וסטודנטים בקריטריונים מסוימים, בני זוג אשר מגדלים ילד בעל מוגבלות הנזקק לעזרה גדולה ומי שמממן עבור הוריו או אחד מהם את הימצאותו במוסד סיעודי וזאת מכספו הפרטי תוך ביצוע התשלום מחשבון הבנק הפרטי של הבן.

ידע על החוקים השונים

הגשת דוחות אישיים הוא תחום ההתמחות שלנו ולכן נשמח לסייע גם לכם, להכין ולהגיש את הדוחות המדויקים גם עבורכם באופן ממוחשב ולנצל את מלוא הזכויות. כמו כן אנו מבצעים הליך של סימולציה כדי לראות את התחשיב הסופי של כל שנת מס, אם הלקוח אמור לקבל החזר מס או לא.

אם הלקוח יגיש בעצמו את הדוחות הללו למס הכנסה הוא לא מודע לחוקים הרבים ולדקויות ולכן לא ינצל את מלוא ההטבות. גם אם יקבל החזר מס, הוא בדרך כלל יהיה נמוך הרבה יותר מהחזר המס שיקבל כשהוא מגיש את הדוח דרכנו, כיוון שאנו מבצעים סקירה רוחבית ומעמיקה.

גם מי שחלה במחלה קשה אינו מודע לכך שהוא יקבל לקבל פטור ממס הכנסה לשש שנים אחורה. בדרך זו הוא מקבל חזרה סכומי עתק.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט