עמלה על החזרי מס: כך תדעו שגובים מכם עמלה סבירה

עמלה על החזרי מס: כך תדעו שגובים מכם עמלה סבירה


נושא טיפול בהחזרי מס הוא עניין מאד מקצועי ורק עובדים מיומנים שמכירים את הנושא על כל היבטיו ועל החוקים השונים שלו, יכולים לסייע לשכיר שמעוניין לבצע החזרי מס. 

עמלה על החזרי מס 

העמלה שאנחנו גובים עבור הטיפול בקבלת החזרי מס הוא בגובה של אחוזים בודדים מתוך הסכום הכספי שאמור לקבל הלקוח. כל מי שגובה אחוזים שהם גבוהים יותר כמו % 10 ואף למעלה מכך, גובה עמלה שהיא מוגזמת. בנוסף לעלות שצוינה אנו גובים גם תשלום עבור פתיחת התיק.

בדיקת החזרי מס ללקוחות 

כדי לבדוק אם הלקוח הספציפי זכאי להחזרי מס אנו אוספים את כל המידע החשבונאי שלו שכולל טופסי 106 של שני בני הזוג בכל מקומות העבודה שבהם הם עבדו, הכנסות נוספות אם היו להם ממקורות אחרים כמו שכר דירה ודמי אבטלה. כמו כן מסמכים על כספים שהם הוצאות מוכרות לצרכי מס ששולמו לגורמים כמו ביטוח חיים, קופות פנסיה, קופות גמל ועוד. 

בשקלול של כל הנתונים אנו מבצעים סימולציה ומהר מאד רואים אם נוצר החזר מס או לא. אם יש החזר אנו מכינים דוח אישי למס הכנסה ומגישים לרשות המיסים. לאחר שפקידי המס בוחנים את הנתונים, הם מצליבים את המידע ואם הכול תקין הם מפיקים שומה זהה ומעבירים את יתרת הזכות לחשבון הבנק של הלקוח.

החזר מס לשש שנים רטרואקטיבית 

בדרך זו אפשר לבצע בדיקה עבור כל שנה בנפרד, מתוך שש השנים האחרונות. אם לאחר בדיקה של שנה אחת קיים החזר מס, קיימת סבירות שהדבר קורה גם בשנים הנוספות ואם כן אנו מגישים שש דוחות, עבור כל אחת משנות המס האחרונות.

יש מקרים שבהם הלקוח מקבל פטור ממס הכנסה לאור מחלה בה לקה ולכן אנו מגישים דוחות אישיים מתקנים לעצמאים או חדשים לשכירים, כדי שהלקוח שלנו יקבל את מלוא הכספים ששולמו בגין מס, בחזרה.

נשמח לבצע גם עבורכם בדיקה מקיפה ומקצועית, כדי שתוכלו לקבל את כספי המס שמגיעים לכם בחזרה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט