השקעות נדל”ן ביוון – האם זה משתלם?

השקעות נדל”ן ביוון – האם זה משתלם?

מי שהיה ביוון יודע כי מדינה זאת היא אחת המדינות, אשר למרות מצבה הכלכלי, שומרת על אופטימיות תוך שהיא מייצרת מקומות עבודה לאלפי אנשים מכל העולם. יוון היא מדינה שאליה מגיעים סטודנטים לחוקר וללמוד על ההיסטוריה של האנושות ,כמו גם שהיא הפכה למעצמה בכל הנוגע לתיירות, מחקר, ספורט ותרבות!

עם זאת בשל מצבה הכלכלי של המדינה, אשר בה הושקעו מיליארדים של אירו, מחירי הדירות הבניינים והבתים ביוון נחשבים נמוכים ולכן יעד זה נחשב אטרקטיבי להשקעה!

אבל מדוע השקעה כזאת משתלמת?

השקעות נדל"ן ביוון

כאשר אתם מחפשים אחר נכס נדל”ן בארץ אתם בוודאי מבינים כי בניסיונות לרכשו דירה בארץ אתם נתקלים במחירים גבוהים מידי תוך קשה מאד לגייס מספיק הון עצמי ללקיחת משכנתא לשם הרכישה ובד בבד לתחזק ולשלם את כלל המיסים הדרושים ברכישת נדל”ן בארץ.

עם זאת השקעה ביוון הפכה למשתלמת בעיקר בשל המחירים האטרקטיביים של הדירות במדינה, ביקוש רב לדירות להשכרה על ידי סטודנטים, תיירים, עובדים ואזרחים ביוון. כדאי להשקיע וזאת בשל מחירי המחייה המיסים ועסקאות הנדל”ן אשר נחשבים נמוכים הרבה יותר מהמחירים בארץ או כמעט בכל מדינה מתקדמת אחרת.

האם יש ביקוש לדירות להשכרה ביוון?

בין אם מדובר בסטודנטים, תושבי קבע, תיירים ועוד, דירות ביוון תמיד יהיו מצרך מבוקש וזאת בשל שלל המוקדים המביאים למקום אנשים מכל העולם כגון: אוניברסיטאות שם חוקרים וסטודנטים, עובדים שמגיעים לעבוד במקום, תושבי קבע המחפשים דירה, נופים שמעוניינים בדירות לטווח קצר או ארוך ועוד.

לסיכום, הסיבות לגור ביוון הינן מגוונות כאשר במידה ואתם בוחרים להשקיע בנכס ביוון תמיד תוכלו אתם להגיע ולנפוש בו או לקיים את הסידורים הדרושים לרכישת נכס בטיסה מהירה של שעה וחצי בלבד מהארץ. בכך תוכלו גם להשקיע נכון, לקבל רווחים, ליהנות מדירה ביוון ולקבל תשואות גבוהות על ההשקעה שלכם.

לקריאה נוספת:

כתיבת תגובה

סגירת תפריט