בצל הקורונה: החזרי מס בגין הפסדים של העסק

בצל הקורונה: החזרי מס בגין הפסדים של העסק

נגיף הקורונה עורר ועודו מעורר סערות ברחבי העולם, הנגיף פוגע במגוון מישורים בחיינו – בין אם מדובר על הפגיעה בחיי החברה שלנו והריחוק החברתי שנכפה עלינו, הצורך להשתמש באמצעי מיגון שונים, הפגיעה בתוכניות הלימודים של הילדים והלימודים במוסדות להשכלה גבוהה, הפגיעה באירועים שתוכננו וכעת נאלצים להתבטל, להידחות או להתקיים במתכונת שונה, הפגיעה בעובדים שמפוטרים מעבודתיהם וכמובן – הפגיעה בעסקים שמעסיקים את העובדים וספגו הפסדים כתוצאה מהמשבר.

המשברים הרבים דורשים מאיתנו להתנהל בצורה שונה ובין היתר להתחיל לבחון היטב את ההכנסות מול ההוצאות שלנו. חלק בלתי נפרד מתזרים המזומנים והחסכונות קשור למיסים שעלינו לשלם, וכאן יש לציין שבעלי עסקים שעסקיהם נפגעו כתוצאה ממשבר הקורונה זכאים לקבלת החזרי מס.

קבלת החזר מס בגין הפסדים כספיים

התנהלות כלכלית של עסקים היא נושא מורכב גם בשגרה, אך כאשר מדובר על תקופת הקורונה הרי שהקושי מחריף בצורה ניכרת. 

רמת הפגיעה בעסקים מושפעת מגורמים שונים, כאשר ישנם ענפים בהם הפגיעה קשה במיוחד והעסקים נאלצו להיסגר. יחד עם זאת, במקרים מסוימים יכולה התנהלות מחושבת לאפשר לעסק לשרוד ואף להצליח, למרות הקשיים הכלכליים וחוסר הוודאות שמלווה את התקופה הנוכחית.

 כדי לעקוב אחר ההכנסות ולהפחית את ההוצאות ככל אשר ניתן, יש לשים דגש על כל הקשור למיסים וחשוב לדעת שעסקים שנפגעו זכאים (כפי שצוין) לקבלת החזר מס.

כבר בחודש מרץ, שנת 2020, פורסמו בעיתונות ידיעות בנוגע לזכאותם של בעלי עסקים לקבלת החזרי מס. בחודש זה פורסם כי החזרי המס יעמדו על סכום של מיליארד שקלים, ואכן, בעלי עסקים רבים קיבלו החזרי מס לאחר עריכת בדיקה. המטרה של הממשלה היא כמובן לסייע לבעלי העסקים לשרוד את התקופה, להמשיך להעסיק עובדים ולשמור על רמת חיים סבירה לצד הקשיים הקיימים.

Taxref – כי מגיע לכם לקבל החזר מס

במידה שהינכם בעלי עסקים שנפגעו כתוצאה ממשבר הקורונה, חשוב שתבדקו האם מגיע לכם לקבל החזר מס, בצורה זו תוכלו לשפר את מצבכם הכלכלי. יחד עם זאת, כדי לקבל את החזר המס יש להציג מסמכים מסוימים ולשם כך יש להשקיע משאבים. 

במידה שאתם מעוניינים להשקיע זמן כדי לקבל את החזר המס, תוכלו לבצע את התהליך בעצמכם, אך אם אתם מעוניינים לחסוך זמן יקר, תוכלו לקבל סיוע מחברה שמתמחה בתחום החזרי מס, לרבות החזרי מס שניתנים לבעלי עסקים שנפגעו ממשבר הקורונה. 

החברה שלנו – Taxref, מתמחה בהחזרי מס ומסייעת למגוון לקוחות לקבל את ההחזרים הכספיים שמגיעים להם. 

כידוע, ישנן סיבות רבות שמקנות לאנשים זכאות לקבלת החזר מס ופגיעה בעסק כתוצאה ממשבר הקורונה היא אחת הסיבות המנויות ברשימה.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט