החזר מס הכנסה על ביטוח חיים

החזר מס הכנסה על ביטוח חיים

תשלומים עבור ביטוח חיים נכללים בסיווג של ההוצאות המוכרות בתחשיבי המס שקבע משרד האוצר ולכן הם חלק מהתחשיב של תשלום סך המס בדוח האישי אשר מוגש בכל שנה למס הכנסה על ידי העצמאיים ובעלי המניות בחברות וגם על ידי שכירים שמגיע להם החזר מס הכנסה על ביטוח חיים.

תחשיב המס השנתי 

הסכום השנתי שאותו אמור לשלם כל אדם הוא על פי דרגת המס שאליה הוא הגיע בהכנסות שלו אשר נובעות משכר, השכרת נכס, רווחי הון ועוד. אצל שכירים סך ההכנסות הוא על פי טופסי 106 שהם מקבלים מכל מקומות העבודה שבהם בני הזוג עבדו במהלך כל שנה. 

לאחר חישוב ההכנסות כוללים בדוח האישי שמוגש למס הכנסה את ההוצאות המוכרות למס. על פי האישור של מס הכנסה יש אישורים מסוג זה לביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, קופות פנסיה וקופות גמל. לכן על כל התשלומים ששילם הלקוח במהלך השנה יש זיכוי ממס. 

סימולטור של הדוח האישי השנתי 

כדי לבצע תחשיב מדויק ולדעת אם קיים החזר מס הכנסה על ביטוח חיים ועל ההוצאות הנוספות שביצע לקוח מסוים, אנו מקלידים את כל הנתונים בסימולטור ייעודי לכך ומהר מאד רואים אם קיים החזר מס ומהו הגובה שלו.

הגשת דוחות למס הכנסה 

תחשיב מסוג זה אפשר לבצע לשש שנים אחורה באמצעות המסמכים הרלוונטיים לכל אחת מהשנים הללו, טופסי 106 , אישורים על קבלת תשלום דמי אבטלה, דמי לידה, קצבאות שונות מגורמים כמו משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי. 

בנוסף לכך מסמכים על התשלומים השנתיים ששולמו לחברות הביטוח ולחברות ההשקעות השונות עבור הביטוחים והחסכונות אשר מוכרים במס. 

שירות מקצועי להכנת הדוחות למס הכנסה 

אנו מעניקים הכוונה וייעוץ לכל לקוח אשר מעוניין שנגיש עבורו את הדוח האישי למס הכנסה לשנה אחת או לשש שנים וזאת כדי שיקבל תוך זמן קצר את מלוא הכספים המגיעים לו.

נשמח להעניק גם לכם שירות ייחודי זה, השאירו את פרטיכם ואחד המומחים הפיננסיים שלנו יצור אתכם קשר בימים הקרובים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן