החזר מס בעקבות משבר הקורונה – איך זה יעבוד?

החזר מס בעקבות משבר הקורונה – איך זה יעבוד?

משבר הקורונה גרם לטלטלה בשוק העבודה, עסקים רבים קרסו ועובדים רבים הוצאו לחופשות לא תשלום. המצב הכלכלי שהשתנה דורש מרבים לשנות את סגנון חייהם ולצמצם את ההוצאות, ברור שמצב זה מעורר הרבה קשיים ולחצים.

כדי להצליח לשרוד את התקופה מבחינה כלכלית, יש לפעול בדרכים שונות, וביניהן חשוב מאוד לבצע את הפעולות הנחוצות לצורך קבלת החזר מס, זאת במידה שההחזר אכן מגיע לעובד. 

ישנם מספר קריטריונים לקבלת החזר מס. בין המצבים השונים שהוגדרו בחוק, יכולים גם עובדים שיצאו לחופשה ללא תשלום לקבל החזר מס. 

עובדים שיצאו לחל”ת – גם אם לחודש אחד בלבד, לא מקבלים שכר באותה תקופה, אלא דמי אבטלה. כתוצאה מכך העובדים מרוויחים סכום שנמוך מהסכום הרגיל שהם מרוויחים בעבודתם והמס שעליהם לשלם יורד בהתאם.

האם אפשר לבצע החזר מס ללא עזרה מקצועית?

את פעולת החזר המס אפשר לבצע לבד, אך כדי לעשות זאת יש להשקיע זמן ולהציג מסמכים שונים: טופס 106 של המעסיקים והעבודות השונות, לרבות העבודות בהן עבדו בן או בת זוגו של מגיש הבקשה, טפסים של הפקדות לקרנות פנסיה או קופות גמל וטפסים מחשבונות בנק.

אופציה נוספת שיכולה לחסוך לעובד זמן ומאמצים היא לפנות אל חברה שמתמחה בהחזרי מס, על ידי כך ניתן לחסוך את הטרחה. חברה מקצועית תוכל לבצע את התהליך בצורה מדויקת ולהשיב לעובד את הסכומים שמגיעים לו.

Taxref – לחסוך אנרגיות וזמן על ידי קבלת סיוע מחברה מקצועית שמתמחה בהחזרי מס

במידה שאתם סבורים שאתם זכאים להחזר מס עקב משבר הקורונה, אתם מוזמנים לפנות אל החברה שלנו – Taxref. אנו יודעים שהמדינה לא ששה להשיב כספים לאזרחי המדינה וניסיוננו הרב מאפשר לנו לבצע את כל הפעולות הדרושות לשמירה על האינטרסים של לקוחותינו.

אם אתם מעוניינים לקבל מאיתנו שירות או לשאול שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לסייע לכם לקבל את הכספים שמגיעים לכם בהתאם לחוק.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט